Akbank Kredi Kartı Başvurusu

İnsanların nakit yetersizliği karşısında zor duruma düşmemeleri için, özel veya devlet bankaları tarafından müşterilerine sunulan, alışveriş ve ödemelerinde taksitlere böldürmek suretiyle de avantajlar sağlayan, ticari amaçlı bu tür ihtiyaçları karşılamaya yönelik ortaya çıkan araçlara kredi kartı adı verilir. Kredi kartı kullanımı ülkemizde 2000’ li yılların başlarında hızla yayılmaya başlanmıştır. Akbank kredi kartı başvurusu söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkmaktadır.

Tüketicilerin bu ticari kullanımına olan ilgisi karşısında bankalar da sürekli kendini yenileyerek çeşitli avantajlar ve kampanyalar sunmak suretiyle müşterilerini artırmaya yönelik girişimlerde bulunmaktadırlar. Kredi kartı kullanıcıları kendilerine sunulan cazip kampanyaları inceleyerek veya bankanın kendilerini arayarak bilgilendirmesi sonrasında, ödemelerdeki uzun taksit sayıları, aylık faiz oranlarının düşük oluşu, yıllık kart aidatının olmayışı veya çok cüzi bir ücret oluşu gibi avantajları kendi açısından değerlendirerek, bütçelerine ve harcamalarına en uygun olan kredi kartını seçerek kullanmaya başlarlar.

Şimdi sizlere ülkemizde çok yaygın bir şekilde bulunan özel banklardan birisi olan Akbank’ın, yukarıda genel hatları ile değinmeye çalıştığımız avantajlı hizmetlerinin detaylı bir şekilde sunumu olan Akbank kredi kartı başvurusu ile ilgili bilgileri paylaşmaya çalışacağız. 

Tek Tuşla Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Öncelikle, kredi kartı ihtiyacınız varsa, ister özel sektörün herhangi bir iş kolunda sigortalı olarak çalışın, isterseniz devlet kuruluşlarından birinde görev yapın, günlük, aylık veya haftalık planladığınız harcamalarınızı nakit olarak yapmakta zorlanıyorsunuz diyelim. Tam da sizin için tasarladığımız, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olan sunulan hizmetlerimizden birisi olan Akbank kredi kartı başvurusu hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Evinizde veya cep telefonunuzda bir internet bağlantısı varsa, hiçbir şekilde şubelerimize gelmeden, gereksiz ve çok uzun sorulara maruz kalmadan tek bir tuşla sitemize girerek birkaç kişisel bilgi verdikten sonra Akbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Hakkınızda çok kısa süren bir araştırma yapıldıktan sonra olumlu veya olumsuz mesaj yolu ile size hemen dönüş yapılır. Başvurunuzun olumlu olması durumunda yine şubelerimize gelmenize gerek kalmadan 3 iş günü içerisinde kartınız adresinize postalanır ve teslim almanıza müteakip hemen aktif hale gelir.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu ile Tüm Dünya Elinizin Altında

Evet size sunulan avantajlardan da biraz bahsedelim. Akbank Kredi Kartı Başvurusu yaptıktan sonra geliriniz ile orantılı olarak size en uygun limit belirlenerek kartınız kullanıma hazır hale getirilir. Yaptığınız harcamalardan sonra dilerseniz anında cep telefonunuza mesaj gelecektir. Böylelikle planlı bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

Bir diğer husus, Akbank kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra olumlu bir dönüş alırsanız, siz değerli müşterilerimize yaptığınız her harcamadan sonra bir para puan veriyoruz, böylelikle hem harcama yapıyor, hem de puan kazanıyorsunuz. Bu puanların birikmesi sonucu, bizimle anlaşmalı olarak çalışan market ve mağazalardan dilediğiniz birinde puanınız kadar bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Eğer işiniz gereği sürekli seyahat ediyorsanız, hemen Akbank kredi kartı başvurusu yapmanızı tavsiye ederiz. Nedenine gelecek olursak; yaptığınız her hava yolu veya karayolu seyahatlerde aldığınız biletlerde sunulan avantajlı indirimler ve size özel vip hizmetlerimizdir. Örneğin yurtdışında bir iş toplantısına gitmeniz gerekiyor, Akbank kredi kartı başvurusu formunda bulunan açıklamalar kısmına çalıştığınız şirket ve yurtdışındaki bağlantılarından kısaca bahsederseniz, sizin için bilet konusunda hava yolu ve turizm acentalarından en avantajlı olanını seçerek tarafınıza bilgi veriyor ve yerinizi ayırttırıyoruz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Yapın Yeni Üyelikler Kazanın

Spor yapmayı seviyor ve ilgilendiğiniz spor dalı ile ilgili olarak bir kulübe gidiyorsanız, tam da sizin için bir kampanyamız var. Akbank kredi kartı başvurusu yapan ve onaylanan her müşterimize, anlaşmalı olduğumuz spor salonlarından herhangi birisinde, size özel üyelikler, indirimler ve ödemelerinizde sağlanacak olan kolaylıklar sunuluyor. Bunu için tek yapmanız gereken şubelerimizden herhangi birine gelerek veya internet şubemizi kullanarak Akbank kredi kartı başvurusu yapmak olacaktır. Sadece birkaç örneğini paylaştığımız avantajların tamamından faydalanmak ve size özel bu fırsatları değerlendirmek istiyorsanız, vakit kaybetmeden hemen bir Akbank kredi kartı başvurusu yapın ve ailemize katılan yeni fertlerimizden birisi olun.

Akbank Güncel Faiz Oranları: Faiz Oranı % 1,49

Akbank İletişim Adresi:

Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4. Levent 34330/İstanbul

Telefon Numarası: 444 25 25