Axess Kredi Kartı Başvurusu

Gelişen üretim sektörüne bağlı olarak aynı şekilde tüketim de insanlar tarafından artış göstermektedir.  Günümüzde artık alışveriş yapmak nakit para yerine daha çok kredi kartları ile olmaktadır. Kredi kartları ile nakit paranız olmasa da parasal sıkıntınızı giderebilirsiniz. Sizler de Axess Kredi Kartı Başvurusu yaparak alışverişlere dahil olabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu yapmadan önce yapmanız gereken bankanın size sunacağı sözleşmeleri okumak ve size uyması halinde kabul etmek olacaktır. Hane gelirinize göre verilen kredi kartları özel bir limit belirlenerek verilmektedir. Yine Axess kredi artı başvurusu işlemini eksiksiz bir şekilde tamamlayacak olursanız seri bir şekilde kredi kartı almanın da kapısını aralamış olacaksınız.

Maaş miktarınıza göre belirlenen limitler ile alışveriş ve harcama yapabilirsiniz. Ayrıca bankalar tarafından düzenli ödemeler ile limit artışı da yapılabiliyor. Akbank birbirinden cazip kredi kartı seçeneklerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Bu durum ise doğal olarak bu bankadan kredi kart almayı isteyenlerin sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı almaya başvurmak isteyen kişiler ilk olarak bankalarına başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Akbank ile kolaylıkla Axess Kredi Kartı Başvurusu yapabilirisiniz. Başvurularınızı isterseniz bankaya giderek yapabilir veya çağrı merkezlerini arayarak yapabilirsiniz. En kolay başvuru şekli olan mobil bankacılık ile uzağa gitmeden kolaylıkla yapabilirsiniz. Mobil bankacılık ile başvuru yapmanız için hesaplarınızın olması gerekmektedir.

Aktif bir banka hesabınız bulunuyorsa kolaylıkla mobil bankacılık üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Müşteri numaranız veya T.C kimlik bilgileriniz ve şifreniz ile kolaylıkla giriş yapacak ve başvurularım kısmından kredi kartı başvurusu sekmesini seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru aşaması oldukça kısa sürecektir. Bankanız sizden adres ve iletişim bilgilerinizi teyit etmek isteyecek ve daha sonra Axess Kredi Kartı Başvurusu yaparken kartınızı seçmenize yardımcı olacaktır.

Axess Kredi Kartı Başvurusu Sonucunu Kolayca Öğrenebilirsiniz

Başvurusu işleminiz tamamladıktan sonra Akbank çağrı merkezi tarafından aranacaksınız. Müşteri temsilcileri sizlere kart başvurunuz hakkında olumlu veya olumsuz bilgi vereceklerdir. Mobil bankacılık üzerinden de anında bildirim ile onay mesajı alacaksınız. Kart başvuruları genellikle bankanız tarafından aynı gün içinde sonuçlanacaktır.

Eğer yoğunluk fazla ise bankanız size geç dönüş sağlayabilir. Mobil uygulamanız ile anında Axess Kredi Kartı Başvurusu sunucunuzu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kart başvurunuzun olumlu olması ile birlikte kartınızı adresinize kolayca talep edebilirsiniz. Adresten almayı tercih etmediğiniz durumlarda kartınız bankanıza teslim edilecektir. Bankanıza giderek imzanızı atmanız durumunda kartınızı kolaylıkla alabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı başvurunuzun olumlu olması durumunda kartınız 7 iş günü içerisinde adresinize ulaştırılacaktır. Avantajlı ve özel kampanyalardan kartınız ile her zaman yararlanabilirsiniz. Kartınızı aldığınız zaman ilk yapmanız gereken kart şifresi oluşturmak olacaktır. Kart şifrenizi ATM’lerden veya cep telefonlarınızdan kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Kart şifrenizi kimseyle paylaşmayın ve şifrenizin güçlü olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kredi Kartı borcunuz her zaman belirlenen günlerde gelecek ve bankanız size detaylı ekstre bilgisi yollayacaktır. Ekstrenizi inceleyerek asgari ödeme veya borcunuzu ödeyebilirsiniz. Kredi kartı borcunuzu geciktirmediğiniz zaman sizler de rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Artık her alışverişiniz ile Axess Kredi Kartınızla puanlar kazanacak ve özel kampanyalardan yararlanabileceksiniz.

Sizler de parasal sıkıntılarınız için ve her zaman alışveriş yapabilmek için Axess Kredi Kartı Başvurusu yapabilirisiniz. Kredi kartlarında bulunan temassız ödeme ve anında nakit para çekimi ile özel kredi kartı ile artık sıkıntılar yaşamayacaksınız. Anında otomatik ödeme talimatlarınızı da kolaylıkla kartınızdan yapabilir ve puanlar kazanabilirsiniz.

Akbank Güncel Faiz Oranları: Faiz Oranı % 1,49

Akbank İletişim Adresi:

Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4. Levent 34330/İstanbul

Telefon Numarası: 444 25 25