Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Müşterilerine sunduğu imkanların oldukça fazla olduğu kredi kartlarından bir tanesini Garanti Bankası vermektedir. Bonus Kartı tercih eden kişiler oldukça fazladır. Çok sayıda farklı çeşitleri olup, herkese hitap etmektedir. Kendinize uygun olan ve limiti sizin için yeterli olan herhangi bir Bonus Kartı seçebilirsiniz. Bonus kredi kartı başvurusu oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır. Üstelik günümüz itibariyle Bonus özelliğine sahip olan kredi kartının oldukça kısa bir süre içerisinde elinizde olması da mümkün olmaktadır.

İnsanların yanında nakit para taşımak istememesi, her alış verişlerinde para yerine kolaylıkla kredi kartlarının kullanılması kişilere kolaylık sağlamaktadır. Üstelik harcama yaptıkça puanların birikmesi ve bu puanları daha sonra kullanıyor olmak da kişilere avantaj sağlamaktadır. Farklı özelliklere sahip, limitleri ve kullanımdaki avantajları farklı olan kredi kartlarından birini tercih etmeniz ve Bonus kredi kartı başvurusu yapmanız sizin karınıza olacak bir durumdur. Zira Bonus kart özelliğine sahip kredi kartı, pek çok mağazadan tarafınıza peşin fiyatına taksit olanağı sunmaktadır.

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Önceki yıllarda banka şubesine gidilerek başvuruda bulunulur ve bir hafta içerisinde size olumlu ya da olumsuz cevap gelirdi. Olumlu cevaplarda yine şubeye gidilerek sayfalar dolusu sözleşme imzalanır kartınız size belli bir süre sonra teslim edilirdi. Ama teknolojinin gelişmesiyle birlikte hızlı bir şekilde Bonus kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Nasıl mı?

İnternette bonus kartın kendi internet adresine giriş yaptığınızda karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Herhangi bir banka şubesine gitmenize gerek yoktur. Bu yöntem size zamandan tasarruf ettirecektir. Buradaki formda telefon numaranızı ve T.C kimlik numaranızı girerek anında Bonus kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu görüldüğü takdirde sizi arayacaklar ve uygun olan limiti size bildireceklerdir. İşte bu kadar kolay bir işlemdir.

Kartınız sizin belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. Banka şubesinden almak gibi bir isteğiniz de olursa; onu da talep edebilirsiniz. Karta ait olan ilk şifrenizi mesaj yolu ile temin edebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz bir şifre ile bankamatiklerden değiştirebilirsiniz. Bonus kredi kartı başvurusu yapanların bundan sonra yapması gereken kartlarını hemen kullanmalarıdır.

Bonus Kredi Kartı Çeşitleri Ve Özellikleri

Kredi kartların belli bir limitinin olmasının yanı sıra farklı kampanyaları da mevcuttur. Bonus kredi kartı başvurusu yapıldıktan ve siz kartınızı aldıktan sonra yılda 500 lira Bonus puan kazanabilmeniz mümkündür. Yaptığınız alış verişlerde temassız özelliğini kullanabilirsiniz. Böylelikle şifrenizi girmeden herhangi bir ürün alabileceksiniz. Kampanyaya dahil olan mağazalardaki alış verişlerinizde taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca kredi kartınızın nakit avansından faydalanabilecek ve ödeme durumunuza göre kullandığınız avansı cazip faizlerle taksitlendirebileceksiniz. İstediğiniz bir ekstrenizi ya da işleminizi bir ay öteye alarak, diğer ay ödeyebileceksiniz. Bonus kredi kartı başvurusuyapanlar oldukça güzel avantajlara sahiptirler. Peki, bu kartların çeşitleri nelerdir?

Bonus, Gold, Trink, Amerikan Ekspres, Platınum, Genç, Busıness, Flexı çeşitlerine sahip olan kartlar içerisinden size uygun olan hangisi ise onu seçebilme fırsatına sahipsiniz. Görüldüğü üzere Garanti Bankası 18-25 yaş arasındaki gençler için Bonus Genç kartını da düşünmüştür. Bonus kredi kartı başvurusu yapan öğrencilerden kart ücreti alınmamaktadır.

Şirketlerin ve firmaların kullandıkları Bonus Busıness kredi kartının birçok avantajları bulunmaktadır. Ofis ihtiyaçları, yakıt giderleri ve daha birçok harcamalarınızı 9 aya kadar taksitlendirebilmektesiniz. Giderlerinizi şirketiniz adına faturalandırabilirsiniz. Borç tutarınızın sadece %10 unu minimum ödeme hakkına sahip olacaksınız. Bonus kredi kartı başvurusu yapan şirket sahipleri minimum tutardan daha azını ödeseler bile kartları nakit çekime kapatılmamaktadır.