En Çok Taksit Yapan Kredi Kartı

Ülke genelinde 70 milyondan fazla kredi kartı kullanıcısı olduğunu düşünürsek, kartların hayatınızda ne kadar önemli bir yeri olduğu gerçeğini göz ardı edemeyiz. En avantajlı kart araştırması yapan kullanıcılar bankalardan genellikle en çok taksit yapan kredi kartı taleplerinde bulunurlar. Her banka farklı özelliklere sahip olan kartlarını, istekler doğrultusunda kayıtlı olan müşterilerine sunar.

Günümüzde en çok ihtiyaç halinde olan tüketim aracı kredi kartlarıdır. Yanında nakit taşımayı sevmeyen ya da belli bütçesi olan insanlar kredi kartı sayesinde, ay sonunu daha rahat getirebilirler. Burada ise en çok taksit yapan kredi kartı seçeneklerini araştıran kullanıcılar bu şekilde daha avantajlı duruma gelirler. Tüm harcamalarını taksitlere bölerek ödeyecekleri miktarları azaltmış olurlar.

Burada dikkat edilmesi gereken husus ise tüm maaşı karta yatıracak kadar aşırı harcama yapmamak gerektiğidir. Genellikle en çok puan veren, yıllık aidat ücreti olmayan, yüksek limitli ve en çok taksit yapan kredi kartı özelliklerini bir arada sunan bankalar, kullanıcı sayılarında ciddi anlamda artış yaşarlar. Ay sonunu getirmekte zorluk yaşayanlar için harcamalarını taksitlendirme yapabilmek en büyük avantaj olarak karşılarına çıkar.

Farklı Özellikleri ile En çok Taksit Yapan Kredi Kartı

Kredi kartları birden farklı özelliklerine göre adlandırılır. Visa, master, bonus veya troy ağına bağlı olan kartlar farklı taksit sayıları ile öne çıkar. Tabii ki bankaların devamlı müşterisi olanlar en çok taksit yapan kredi kartı taleplerinde bulunarak bütçelerini rahatlatmayı amaçlarlar. Bir çok banka taksitlendirmelerde kendi bünyelerinde farklı kredi kartı seçimleri sunarlar. En avantajlı bir şekilde kredi kartına sahip olmayı istiyorsanız; mutlaka olumlu bir kredi notuna da sahip olmanız şarttır.

Garanti Bankası Bonus ve Shop And Miles kartlarını, uzun taksit imkanlarıyla müşterilerine sunar. Deniz bank Bonus özellikli kartını taksit sayısı fazla olarak kullanıcılarına sağlar. Akbank ise Axess ve Wings adlı kartlarını, en çok taksit yapan kredi kartı seçenekleri arasında müşterilerinin hizmetine sunar. Burada önemli olan kullanıcıların kartlarını taksitlendirmede hangi alanda yoğun olarak kullandıklarıdır.

Seyahat Edenler için En Çok Taksit Yapan Kredi Kartı

Eğer her ay düzenli seyahat ediyorsanız, talep edeceğiniz kartın seyahatlerinizde size taksit yapması işinize daha çok yarar. Aylık düzenli olarak mil puan biriktirmek isterseniz Paraf kart sizin için alınabilecek en çok taksit yapan kredi kartı seçimlerinden birisidir. Teb total kart ise yakıtı çok alan kullanıcılar için idealdir. Bununla birlikte bankaların maaşlarını kendi üzerinden alan müşterileri için farklı imkanları vardır.

Maaş alınan bankalar verdikleri kartlarda bir çok ayrıcalığı müşterilerine sunarlar. Bunların arasında en çok taksit yapan kredi kartı için uygun olanlarda vardır. Bütün bankalar yılın belli dönemlerinde uyguladıkları kampanyalar ile müşterileri için avantajlı seçenekler sunarlar. Bu kampanyalar sayesinde en avantajlı ve size hitap eden kampanyalardan yararlanma fırsatı bulabilirsiniz.

Bu kampanyaları sıklıkla takip ederek siz de en çok taksit yapan kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz. Genellikle HSBC bank tarafından verilen kartlar sizin için en fazla taksit yapan kartlar arasında dikkat çeker. Yapılan taksit sayısı arttıkça siz daha avantajlı duruma gelirsiniz. Bu kartlara yapılan taksitler genellikle 9 ile 12 ay arasında değişebilmektedir.

Bazı firmalar taksitleri sınırlandırarak opsiyonu bankalara bırakırlar. Bankalar firmaların yaptıkları taksitlere ek olarak belli sayıda taksit imkanını müşterilerine sunarak sayıyı arttırabilirler. Genellikle en çok taksit yapan kredi kartı için Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası tercih edilebilir.