Enpara Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank müşterilerine oldukça avantajlı bir kredi kartı tahsis etmiştir. Bir bankadan beklenilenlerin çoğu hatta daha da fazlası bu kartta bulunmaktadır. Enpara kredi kartı başvurusu anında ve hemen cevap alınarak yapılan bir işlemdir. Enparalı olun ya da olmayın başvurunuzu birkaç dakikada gerçekleştirebilirsiniz. Kartın birçok avantajından ve kampanyalarından hemen faydalanabilirsiniz. Günümüz itibariyle Enpara’nın birbirinden farklı avantajlı seçeneklerini müşterilerine sunabilme kabiliyetine sahip olduğunu unutmamak gerekmektedir.

Nakit para ihtiyaçlarını gideren ve kişilerde para taşıma alışkanlıklarını neredeyse yok eden kredi kartları çok sayıda kişi tarafından kullanılmaktadır. Ödeme durumunuza göre limit belirlenen bu kartlar günlük hayatımızda bizlere birçok kolaylık sağlamaktadır. Enpara kredi kartı başvurusu yapan ve kartları temin eden kişiler ömür boyunca kart aidatı ödemezler. Bu durum da kullanıcılar için çok önemli bir faktördür.

Bireysel ve kurumsal olarak hazırlanan kredi kartları farklı tarihler aralığında farklı kampanyaları ile müşterilerine sunulmaktadır. Birçok değişik mağazadan indirim kazanmak için Enparalı olmak ve kampanyaları takip etmek kişilere oldukça fazla avantaj sağlamaktadır. Şirketlerin işlerini kolaylaştırmak ve ödemelerini gerçekleştirmek için Enpara kredi kartı başvurusuyapan çok sayıda şirket sahibi de bulunmaktadır.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara hesabınız varsa hemen telefonunuza indirdiğiniz mobil uygulama üzerinden kredi kartı başvurusu talebinde bulunabilirsiniz. Cep şube üzerinden yaptığınız başvurunun sonucu size bildirilecektir. Enparalı değilseniz Enpara.com internet adresine giriş yaparak formu doldurmanız yeterli olacaktır. Formda T.C kimlik numaranız, telefon numaranız ve doğum tarihiniz soruluyor olacaktır. İstenilen bilgileri yazıp anında Enpara kredi kartı başvurusu talebinde bulunabilirsiniz.

Başvurunuz olumlu görüldüğü takdirde müşteri temsilcileri bulunduğunuz adrese gelerek kart teslimi yapmaktadırlar. Bu da bankanın müşterilerine sunduğu bir ayrıcalıktır. Müşteri ziyaretleri Enparalı olanlar için sıklıkla yapılan bir durumdur. Enpara kredi kartı başvurusu yapan bireysel kullanıcılar ya da şirket sahipleri bulundukları adreste ziyaret edilmektedir.

Enpara Kredi Kartı Güzellikleri

Enpara Kredi kartının birçok güzellikleri bulunmaktadır. Limitini ihtiyacınız olduğu kadar belirleyebilirsiniz. Dilediğinizde limit artırımında bulunabilirsiniz. Bütün ATM’lerde nakit avans çekebilirsiniz. İsterseniz düşük faizlerle taksitlendirme yapabilirsiniz. İnternet alış verişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilmek için belirlenen bir limit bulunmaktadır. Yani Enpara kredi kartı başvurusu yapıp kartlarını alanların paraları risk altında değildir, belirlenen limitte internetten alış veriş yapabilirsiniz.

Karttan yapılan alış verişler faizsiz ve ücret alınmadan sonradan taksitlendirilmektedir. Almış olduğunuz 3 ürün varsa ve bunların toplamı 3.000 lira yapıyorsa alış verişten sonra cep şubenizden bu giderlerinizi taksitle ödeyebiliyorsunuz. Enpara kredi kartı başvurusu talebinde bulunan Enpara müşterileri toplam borçlarının % 30 u minimum olarak ödenmesi gerekmektedir. Yeni müşteri iseniz %40 tutarındaki bir miktarı ilk yılda ödemeniz gerekir.

Bu durumu kolay bir işlemle şu şeklide açıklayabiliriz: 1.000 liralık bir kredi kartı borcunuz Enparalı müşterileri için 300 lira, yeni müşteriler için 400 lira minimumda ödenmesi gerekmektedir. Arda kalan miktar belli bir faiz oranında diğer aya devretmektedir. Enpara kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kartlarını kullanan kişiler her bakımdan avantajlıdır.

Şirket sahibi olan kişiler firmaları ile ilgili SSK, fatura, vergi, maaş gibi giderlerini kendilerine göre belirlenen limitte olan kredi kartları ile yapabilirler. Herhangi bir ek ücret ödemeden şirket giderlerini Enpara kredi kartı başvurusu yapıp karşılayabilirler.

Enpara Faiz Oranı: % 8,25

Enpara İletişim Adresi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 34394 Şişli / İstanbul

Enpara Telefon Numarası: 0850 222 3663