Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası’nın kişilere sunduğu avantajlı birçok kredi kartları bulunmaktadır. Bireysel ya da kurumsal olarak Garanti kredi kartı başvurusu talebinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Çok sayıda Bonus kredi kartlarının yanı sıra; fazla seyahat eden kişiler için ayrı, şirketler için ayrı özelliklere sahip kredi kartları müşterilerine sunulmaktadır. Bonus ailesi içinde olan kartlar öğrencilere, kişilere ve şirket sahiplerine hitap etmektedir.

18-25 yaş arasında bulunan öğrenciler Bonus Genç kredi kartının onlara sunduğu avantajları kullanabilirler. Garanti kredi kartı başvurusu yapan öğrenciler üstelik kart aidatı ödemezler. Alışverişlerinde taksit imkanlarından faydalanabilirler ve Bonus puanlarını dilediğince harcayabilirler. Taraftarlara özel Bonus kartlar da müşterilerine sunulmaktadır. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzon Sporun taraftar kartları ile siz harcadıkça takımınıza da katkıda bulunabilirsiniz.

İnternet alışverişleriniz için Bonus Sanal kartı kullanabilirsiniz. Böylelikle güvenle internetten alışveriş yapabilirsiniz. Gold ve Platinum kartlar da siz harcadıkça puanlarınızın biriktiği kartlar olmaktadır. Garanti kredi kartı başvurusu yapan kart sahipleri kampanya dahilinde olan mağazalardan taksit yapabilme avantajına sahiptir. Üç köşesi bulunan Şeffaf ve Çevreci Bonus kredi kartlarında aylık harcamanız 2.000 lirayı geçtiğinde %25 Bonus kazanabilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Artık banka şubesine gitmeden kolaylıkla Garanti kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İnternetten yapacağınız başvuru formunda telefon numaranızı ve T.C kimlik numaranızı yazmanız yeterlidir. Formu doldurduktan kısa bir zaman sonra size dönüş yapılacaktır. Sizin için ideal olan kartın hangisi olduğu tarafınıza bildirilecektir. Limitleri ve kampanya koşulları farklı olan kartlar içerisinden, size uygun olanını seçebileceksiniz.

Kampanya dahilinde yapılan harcamalarda yılda 500 lira Bonus kazanmak isteyenler, nakit avans çekip de onu cazip faizle taksitlendirmek isteyenler, her ay farklı kampanyalardan faydalanmak isteyen kişiler Garanti kredi kartı başvurusutalebinde bulunabilirler. Herkese uygun olan limitte ve özellikte kredi kartınızı kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Talebiniz onaylandıktan sonra belirttiğiniz adresten ya da banka şubesinden kartınızı alabilirsiniz. İlk şifrenizi mesaj yoluyla öğrendikten sonra; kendinize ait şifre oluşturmak için bankamatiğe gidebilirsiniz. Garanti kredi kartı başvurusu talebiniz doğrultusunda almış olduğunuz kartınızı artık kullanmaya başlayabilirsiniz. Temassız özelliğini de kullanarak; şifreye gerek kalmadan harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Avantajları

Bireysel kredi kartlarından başka Kobi ve ticari kredi kartları da bulunmaktadır. Bunların da şirketlere ve firmalara oldukça fazla avantajları vardır. Business kart ile ofis harcamalarını gerçekleştirebilir, 18 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Garanti kredi kartı başvurusu yapan şirket sahipleri borçlarının %10 unu ödemeleri yeterlidir. Eğer daha da az ödemeleri durumunda kartları nakit çekime kapatılmamaktadır.

Akaryakıt, gıda, ofis araç ve gereçleri, telefon gibi harcamalar diğer kartlarla taksitlendirilmez ama Business ile taksit yapılmaktadır. Harcadıkça biriken Bonus puanlarınızı tek bir katta toplayabilirsiniz.

Çok yolculuk yapan kişiler Miles & Similes kredi kartlarını kullanabilirler. Böylelikle uçakla gerçekleştirilen yolculuklarda indirim kazanabilecekleri gibi; biriktirilen mil puanlarını da kullanabilmektedirler. Garanti kredi kartı başvurusu yapıp gönlünüzce seyahat edebilme şansına da sahip olacaksınız. Millerinizi alış verişte ya da uçak biletinde kullanma özgürlüğüne sahipsiniz.

American Exspress kredi kartı ile özel indirimlere sahip olabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı gezilerinizde, otel, motel ve restoran harcamalarınızdaki indirimlerden faydalanmak mümkündür. Garanti kredi kartı başvurusu yapıp indirimli harcama yapmak isteyenler; American Exspress kartını kullanabilirler. Son zamanlarda Garanti Bankası aracılığıyla kredi karı almak isteyenlerin sayısında her geçen gün ciddi oranda bir artışın yaşandığı da bilinmektedir.

Garanti Bankası Faiz Oranı: %6,50 

Garanti Bankası İletişim Adresi: Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 / İstanbul

Garanti Bankası Telefon Numarası: 444 0 333