ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

Bankalardan kredi kartı talebinde bulunurken birkaç yöntemin içinden birini seçebiliriz. ING bank kredi kartı başvurusu yaparken şubeye gitmemize gerek yoktur. Online yapılan müracaatlar birkaç dakikanızı alacak ve size kısa zaman içinde geri dönüş yapılacaktır. Kart almanıza engel bir durumunuz yoksa belgeleyeceğiniz gelirinizin 2 katı kadar limitte olan kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Kredi kartı almak için kişilerin belli bir gelire sahip olmaları gerekmektedir. Belgeleyemeyen gelire sahip olanlar da kredi kartı alabilirler fakat limitleri 1.000 lirayı geçmemektedir. Banka mevzuatları gereğince ‘’belgeleyemeyen gelire sahip olanlara adlarına en fazla 1.000 liralık kredi kartı tanımlanır’’ denilmektedir. SGK’ lı çalışan kişiler ING bank kredi kartı başvurusu yapabilirler. Gelir miktarına göre limitte olan kredi kartını talep edebilirler.

Kredi kartı alabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Her TC vatandaşı bu kartlardan alabilir. 18 yaşından küçükseniz aile bireylerinizden herhangi biriyle bankaya müracaat etmeniz gerekmektedir. Velinizin adına açılacak hesap sonrasında sizin adınıza ek kart çıkartılabilir. ING bank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen 18 yaşından büyük kişiler şubeye gitmeden kart başvurusunda bulunabilirler.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka müşterisi olan kişiler telefonuna indirdikleri ING mobil uygulamasında bulunan başvurular bölümünden kredi kartı talebinde bulunabilirler. Ayrıca SMS ile de ING bank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için KART TC numaranızı yazarak 2205’ e gönderebilirsiniz. (KART 123 456 789 99 gönder 2205) İnternetten de anında başvurunuzu yapabilirsiniz.

İnternet başvurularınız için ing.com.tr adresine girdiğinizde kredi kartına başvur seçeneğinden TC ve telefon numaranızı yazabilir, doğrulama kodunu girebilirsiniz. Böylelikle anında ING bank kredi kartı başvurusu işlemini yapmış olacaksınız. En kısa zamanda size olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır. Olumlu dönüşlerde kartınızın adresinize ya da banka şubesine gelmesini talep edebilirsiniz.

Adınıza tanımlı olan kartınızı aldıktan sonra şifresini belirlemek için SMS göndereniz yeterli olacaktır. ŞİFRE yazdıktan sonra boşluk bırakarak karınızın son dört numarasını 2205’e gönderebilirsiniz. ING bank kredi kartı başvurusu talebinde bulunup da kartlarını alan kişiler ilk gelen şifreden sonra bankamatiğe giderek kendilerine göre olan istedikleri şifre ile değiştirmeleri güvenlikleri açısından önemlidir.

ING Bank Kredi Kartları Çeşitleri Ve Özellikleri

ING bank kredi kartı başvurusu talep eden kişiler bankadan ilk defa kredi kartı alacaklarsa ING Bonus Card sahibi olabilirler. Bu kart ile kampanya dahilinde olan mağazalardaki indirimlerden faydalanabilir, aynı zamanda taksitlendirebilirsiniz. Alış veriş yaptıkça kazanmış olduğunuz bonusları biriktirebilir daha sonraki harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Adınıza gelen kartınız internet alış verişlerinize kapalı olacaktır.

Dilerseniz ONAY yazdıktan sonra boşluk bırakarak kartınızın son 4 numarasını yazarak 2205’e mesaj gönderebilirsiniz. Böylelikle kartınız internet alış verişlerine açılacaktır. Bundan başka İNG sanal kart uygulamasını da kullanabilirsiniz. ING bank kredi kartı başvurusu yapıp kartlarını alan kişiler eşi ya da çocukları için ek kart talebinde de bulunabilirler.

Kart sahipleri kredi kartlarından avans limit çekip taksitlendirebilirler. Kampanyaları takip edip onlardan faydalanabilirler. Otomatik fatura talimatı verebilirler. Her türlü mağaza, market, giyim, akaryakıt, ulaşım araçları biletleri için kartın indirimlerinden ve fırsatlarından faydalanabilirler. ING bank kredi kartı başvurusu yapıp Plus Card ya da Premium Card sahibi olmak isteyenler başvuru ile değil kazanılan bonusların fazlalığı ile bu kartlara sahip olabilmektedirler.

İNG Bank Güncel Faiz Oranı: % 0,99

İNG Bank İletişim Adresi:  Reşitpaşa Mah. Eski Büyükdere Cad. No 8 Sarıyer İstanbul

İNG Bank Telefon Numarası:  0850 222 0 600