Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartları hayatımızın merkezinde yer almaktadır. Pek çok ödemenin kredi kartları ile yapılmaktadır. Kullanıcıların büyük bir kısmında ise en az iki tane kredi kartı bulunmaktadır. Akla şu soru gelmektedir. Kredi kartı başvurusu nasıl yapılmaktadır? Bankaya gitmeden de başvuru yapmanın bir yolu var mıdır?

Gelişen teknoloji ile birlikte bankacılık işlemleri hem daha kolay hem de hızlı bir şekilde olabilmektedir. Önceden kredi kartı başvurusu yapmanız için toplamanız gereken evraklar vardı. Bu evrakların eksiksiz bir şekilde toplanıp bankaya teslim edilmesi gerekmekteydi. Zahmetli ve uzun bir işti. Bunun yerine SMS ile kredi kartı başvurusu sistemi geliştirildi.

Aktif bir şekilde kullanılan cep telefonları bu tür işlemlerde en büyük yardımcıdır. İstediğiniz yer ve zamanda cep telefonunuz ile SMS ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Hangi bankaya başvuru yaptığınıza göre mesaj atılan numaralar değişmektedir.

Bankaya SMS ile kredi kartı başvurusu yaptıktan hızlı bir şekilde değerlendirilerek geri dönüş yapılmaktadır. Mesaj ile başvurunuzun kabul edilip edilmediği belirtilmektedir. Olumlu sonuçlanan başvurularda kredi kartı adresinize ya da en yakın şubeye gönderilmektedir.

Kredi kartı hizmeti veren bankalar Yapı Kredi, Odeobank, Ziraat Bankası, Halk Bank, Vakıfbank, İş Bankası başlıca sayılabilir. Bu bankaların dışında ING Bank, Bank Asya, TEB’de kredi kartı vermektedir. Bu bankaların hepsinden SMS ile kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

Yapı Kredi SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartları içerisinden sunulan puan kampanyaları ve taksit imkanları ile Yapı Kredi World adından sıkça söz ettirmektedir. Bu kampanyalar ile kullanan kişilere avantajlar sunulmaktadır. Yapı Kredi SMS ile kredi kartı başvurusu WORLD yazarak bir boşluk bırakın. Daha sonra T. C. Kimlik numaranızı yazın. 4407’ye SMS atınız.

Odeobank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Yapılır?

Odeobank, Bank’O Card adı verilen kredi kartı vermektedir. SMS ile kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Bunun için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek BANKO yazınız ve bir boşluk bırakınız. Sonra ise T.C. kimlik numaranızı yazarak 8444’e göndermelisiniz. Mesaj iletilmesi ile başvurunuz tamamlanmış olmaktadır. Son zamanların favori bankası olarak karşımıza çıkan Odeobank; oldukça kapsamlı kredi kartı kampanyalarını müşterilerine sunabiliyor.

Akbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank hizmetleri içerisinde de yer alan kredi kartına Akbank Axess adı verilmektedir. Bu karta sahip olmak isteyen kişiler SMS ile kredi kartı başvurusu yapabilir. Telefonunun mesaj bölümüne AXESS yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve boşluktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazarak 5509’ a gönderin. Hem kolay hem de pratik bir şekilde başvurunuz mesajın iletilmesi ile tamamlanmış olacaktır. Şayet AXESS avantajlarından yararlanmak istiyorsanız; çok kısa bir süre içerisinde bu kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Worldcard sahibi olmak isteyen kişiler SMS ile kredi kartı başvurusu yapabilir. Telefonunuzun mesaj bölümünü açtıktan sonra büyük harfler ile VB yazmalısınız. Daha sonra bir boşluk bırakmalısınız. Boşluktan sonra ise T.C. kimlik numaranızı yazarak 5724’ e SMS gönderebilirsiniz.

İş Bankası SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası kredi kartı hizmeti kapsamında MAXIMUM kart verilmektedir. SMS ile kredi karı başvurusu ile telefonun mesaj bölümüne MAXIMUM yazarak bir boşluk bırakın. Boşluğun devamına T. C. kimlik numaranızı yazın. 4402’ye göndererek başvurabilirsiniz. Böylece SMS ile kredi kartına hızlı bir şekilde başvuru yaparak; İş Bankası kredi kartına da sahip olmuş olursunuz.