Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank kredi kartlarında müşterilerine sunduğu Word özelliği sayesinde, yüz binlerce üye işyerinde kampanyalı alış veriş yapma imkanını müşterilerine sunar. Bu avantajlı kampanyalardan yararlanabilmek için en yakın şubeye giderek Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Kart başvurusu için bazı belgeleri de temin ederek banka yetkililerine teslim etmeniz gerekmektedir.

Bankanın sizler için sunduğu üstün hizmetler sayesinde sizlerde kendinizi ayrıcalıklar dünyasında bulabilirsiniz. Tüm üye işyerlerinde geçerli olan bu özellik ile harcamalarınızı taksitlendirebilme imkanınız olur. Sizde en yakın Vakıfbank şubesine giderek bu ayrıcalıklı dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra bankanız sizi çok farklı kampanyalarla buluşturmayı amaçlar. Böylece harcama yaparken kazanmış olursunuz.

Bankalar kredi kartı talep eden müşterilerinden bazı belgeler talep ederek işlerimi garanti altına almak isterler. Ödemelerde aksama yaşanmaması için kart alacak kişinin düzenli gelirinin olması ilk şart olarak aranır. Bu gelirini belgeleyen kişiler Vakıfbank kredi kart başvurusu için en önemli aşamayı tamamlamış olurlar. Ayrıca kimlik kartı ve sürücü belgesi gibi tanıtıcı bir hüviyet, sizin sistemde bulunabilmeniz için gerekli olan belgeler arasında yer alır.

İnternetten Kolay Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Başvurular bizzat bankaya gidilerek yapıldığı gibi internet üzerinden veya bankanın mobil uygulaması aracılığı ile de yapılabilir. Sizin için hangisi daha uygun ise oradan başvuru yaparak kartınızı talep edebilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı başvurusu için internet üzerinden işlem yapmak isteyen müşteriler, kısa sürede başvurularını tamamlayabilirler. Kendilerinden istenen belgeleri sisteme kayıt ettirerek kısa sürede işlemlerini tamamlarlar.

Ayrıca Vakıfbank kredi kartı başvurusu için ATM’ler üzerinden de işlem yapabilirsiniz. Kartlı ya da kartsız olarak kullanacağınız ATM’ler sayesinde başvurularınızı en kısa sürede sonuca ulaştırabilirsiniz. Tüm kart başvurularınız en fazla 20 gün içinde sonuçlanır. İsminize çıkarılan kredi kartınız ise 5 iş günü içerisinde belirttiğiniz adresinize teslim edilir.

Kart başvurusunda bulunan kişiler esnaf iseler ayrıca vergi levhası ve muhasebe kayıtları da gerekmektedir. Ayrıca maaşlı olanlar ve maaşlarını Vakıfbank’tan alanlar sadece kimlikleriyle Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilirler. Bankanın sistemi üzerinden yaptığınız başvurunun durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca başvurunuzun sonucu cep telefonunuza mesaj olarak da gönderilir.

İnternet veya mobil üzerindeki başvurularınız olumsuz olarak sonuçlansa bile bankaya giderek tekrar Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapma imkanınız vardır. Burada kredi notunuzun yeterli olması gerekmektedir. Vakıfbank diğer bankalara göre daha düşük kredi notuna sahip olan müşterilerine de kredi kartı vermektedir.

Limit Kontrol Sistemi ile Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Son dönemlerde bankacılık kararnamesi gereği kart işlemlerinde, limit kontrol sistemi sayesinde artık maaşın dört katından fazla limit tahsis edilememektedir. Eğer sahip olduğunuz diğer kartlarınızda limitleri aştıysanız Vakıfbank kredi kartı başvurusu sonucunuz olumsuz olarak sonuçlanır. Ayrıcalıklı Vakıfbank kartlarına sahip olmak isterseniz diğer kartlarınızı iptal ettirerek limitlerinizi açabilirsiniz.

Eğer yeterli limit ve kredi notuna sahipseniz tercih edeceğiniz Vakıfbank kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanacak ve kartınız en kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Çok sık başvuru yapmak kredi notunuzu düşüreceği için size eksi olarak yansır. Siz de Vakıfbank ayrıcalığında kart sahibi olmak isterseniz ya internet üzerinden ya da şubeler aracılığı ile bunu sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank Güncel Faiz Oranı: %1,05

Vakıfbank İletişim Adresi: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. A1 Blok No: 7A Kat: 19 34768 Ümraniye / İstanbul

Vakıfbank Telefon Numarası: 0850 222 0724