Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Bankalardan almak isteğimiz kredi kartlarına başvurular oldukça kolay ve hızlı yapılmaktadır. Bu hızda gelişen teknolojinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Yapı Kredi Bankası’nın kişiler için sunduğu Worldcard kredi kartı başvurusu yapmak için birçok seçenekten birini tercih edebilirsiniz. Yapılan müracaatlara geri dönüşler olumlu ya da olumsuz olarak size anında bildirilecektir.

Birçok mağaza indirimlerinden faydalanmak, yaptığınız alış verişlerle biriken World puanlarınızı biriktirerek kullanmak, alınan ürünleri taksitlendirmek için temassız özelliğine sahip olan Worldcard kredi kartı başvurusu yapmanız sizin hayatınızı kolaylaştıracaktır. Eskiden olduğu gibi, evraklarınızı götürerek şubeye gitmenize gerek olmadan başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Bunun için birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır.

Worldcard Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka müşterisi iseniz telefonunuza indirdiğiniz mobil uygulama üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamalar bölümüne girdiğinizde kredi kartı başvurusu seçeneğini tıkladığınızda talebiniz alınacaktır. İnternet üzerinden online olarak Worldcard kredi kartı başvurusuda gerçekleştirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan formda TC kimlik kartı ve cep telefonu numaranızı yazdığınızda verilmiş olan güvenlik kodu ile birlikte hemen başvur seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır.

Telefon ederek kredi kartı almak istiyorsanız müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. 444 0 444 numarayı ararsanız karşınıza Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı çıkacaktır. Müracaatınızı yapabilir, başvurunuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca SMS ile de Worldcard kredi kartı başvurusu yapılmaktadır. WOLD yazarak TC kimlik numaranızı 4407’ye göndermeniz yeterlidir. (WOLD yazdıktan sonra boşluk bırakmayı unutmayınız.)

Başvuru talebinizden sonra geri dönüşler hemen yapılmaktadır. Kredi kartı almanızda herhangi bir engel yoksa üzerinde adınız yazılı kartınız adresinize gönderilecektir. İsterseniz banka şubesinden almak istediğinizi de talep edebilirsiniz. Size uygun limitte olan kartınızı alarak World avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Worldcard kredi kartı başvurusu hangi yolla yapılırsa yapılsın size geri dönüşler hemen gerçekleştirilecektir.

Worldcard Kredi Kartları Ve Özellikleri

Worldcard ailesi içerisinde farklı özellikleri ve farklı limitleri olan birçok çeşit bulunmaktadır. Gold, Platinum, Business, Sanal kart, Fenerbahçe kart, Nakit, Eko gibi çeşitleri içerisinde size uygun olanını seçebilirsiniz. Bütün bunlar size mağaza, restoran, uçak ya da otobüs bileti, elektronik eşya, yakıt, market gibi alışverişlerinizde kolaylık sağlayacaktır. Worldcard kredi kartı başvurusu yapan kişiler aldıkları ürünleri taksitlendirme avantajına sahiptirler.

World Business kartınız varsa ve bir iş yeri sahibi iseniz; işinizle ilgili malzeme alımlarını, ofis için gerekli olan her türlü teknolojik donanımları ve gerekli mobilyaları bu kartınızla alabilirsiniz. Worldcard kredi kartı başvurusu yapmak isteyen şirket sahipleri Business kart ile yaptıkları alışverişleri taksitlendirebilir ve bu taksitleri de öteleyebilmektedirler. Bunun için işyeri ya da şirket yetkilisinin kimlik ve vergi levhası birlikte müracaat etmesi gerekmektedir.

İnternetten yapacağınız alış verişlerde güvenlik için sanal kart kullanabilirsiniz. Worldcard a tanımlı olan sanal kartınızın limitini siz belirlersiniz böylelikle güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Worldcard kredi kartı başvurusu yapanlar ve kartlarını alan kişilerin hesapları her zaman güven altındadır. Nakit sanal kartınız ile de hem nakit para çekebilir, hem de internet alış verişlerinde kullanabilirsiniz.

İnternetten yapılan alış verişlerde World puan kazanılan kampanyaları değerlendirebilirsiniz. Diğer kampanyalarla ilgili bilgileri bankanın internet sitesinden öğrenebilir ve onlardan faydalanabilirsiniz. Worldcard kredi kartı başvurusu yapıp kart edinen kişiler avans para çekerek bunu taksitlendirebilirler. Kartınıza faturalarınızı otomatik talimat verebilirsiniz. Bunun için artı ücret ödemenize gerek yoktur. Görüldüğü üzere Worldcard çok sayıda önemli kazanımı, kullanıcısına sunuyor. Bu durum ise doğal olarak bu karta olan ilgiyi de günden güne arttıran bir durum olarak karşımıza çıkıyor.